Miley Cyrus

5. listopadu 2013 v 8:00 | Rebecca and Jerry |  Kritika
Vybrali jste, abychom zhodnotily celebritu MILEY CYRUS :)) Tak zde máte hodnocení od nás dvou adminek ;)

Jerry :
V anketě jste si vybrali Miley Cyrus, takže tady máte takové její zhodnocení od Jerry. Na úvod bych sem chtěla dát podle mě její nejlepší písničku. Od doby co změnila "své staré já" ( Hannah Montana ) má hodně supr písniček .Vyšlo jí i album Bangerz, které žeru :33 Ale za nej písničku ( dám sem 3, nemůžu si prostě vybrat ) považuju určitě Wreking ball, FU a 23.

POZITIVA
Od doby co se změnila z Hanny Montany na Miley Cyrus začala spadat do kategorie jako například Rihanna, což rozhodně není špatně! Moc se jí zlepšil hlas, takže její současné písničky jsou mnohem hlasově propracovanější a nejvíc na ní miluju to, že když zpívá live, má hlas jako z videoklipů :33 Takže v písničkách neupravuje hlas a umí zpívat i naživo (to opravdu krásně ) Vzhled. Když se ostříhala, nelíbila se mi, nesedělo mi to k ní. Ale postupem času jsem si na to zvykla a začíná se mi to hodně líbitl. Vypadá krásně, vypadá, tak jak vypadat chce :) Samozřejmě,že když se podívám na filmy kde měla ještě dlouhé vlasy ( Poslední píseň, LOL, So Undercover atd. ) stýská se mi po nich, ale je to její rozhodnutí, krásná je pořád.
NEGATIVA
Chovaní. Její vystupování na veřejnosti je mnohdy nechutné a odpudivé, ale já zase chápu, že prostě chce, aby všichni zapomněli na Hannu Montanu a všímali si jen jí, Miley. Je to samozřejmě pochopitelné a její chování k Miley prostě patří. Ale i tak doufám, že časem zmoudří a začne se aspoň trošičku krotit. Má úžasný hlas a nemusí na sebe poutat pozornost těmi erotickými gesty atd. ;) Jí bohatě stačí dokonalý hlas a vzhled. Obsah videjí. Stejný jako její vystupování na veřejnosti. Představte si: slyšíte v rádii Wreking Ball a říkáte si: To je nádherná písnička. Doma si k ní zapnete klip a říkáte si: WTF?!
To mě na ní štve, když budu dávat příklad na Wreking Ball, bude to nějak takhle. Je to písnička s vážným tématem o lásce a Miley tam dělá to co dělá? Fajn, ta koule a to,že je nahá je ještě cajk, ale to kladivo? Prostě: kdyby Miley nedělala videa a jen zpívala, vše by bylo lepší :DDDD Ale ne, např.: 23 má úžasný videoklip. Takže prostě, některé věci kazí a v některých je dokonalá, co víc říct :) :33
Rebecca
Mám na ni podobný názor jako Jerry. Kdybych měla zhodnotit Miley, dělá se to dost těžko, protože bych musela vědět, co hodnotit mám a co ne. Kupříkladu, kdybych měla hodnotit, jak teď vypadá, zpívá apod. bez ohledu na to, jaká byla předtím, tak je to naprosto úžasné, mladá zpěvačka co si užívá a má svůj styl (i když se mi zdá, že ho začala od Rihanny kopírovat, což jí naprosto jasně Rihanna předvedla v Pour It Up, kde dává celkem dost jasně najevo, že s tímhle začala ona - což je teoreticky pravda, ale koho to zajímá, když jsou skvělé obě :D). Kdybych měla hodnotit tu změnu z dětské popstar Hannah Montana na holku, která ojíždí všechno co se hýbe, musím říct, že od té doby, co jsem viděla její první fotky s novým účesem, jsem byla celkem dost smutná, nebyla jsem znechucená, protože ještě neměla žádné takové video jako We can't stop apod. Jedinou útěchou bylo, že vlasy věnovala dětem co je nemají. Pak jsem oběvila video We can't stop, a byla jsem z toho naprosto znechucená, ale jak šel čas, tak se mi to začalo nějak líbit. Říká se, že je to o zvyku a všechno chce svůj čas. Myslím, že neměla udělat takový "sek" v kariéře a najednou se drasticky změnit.

Poztiva
Milovala jsem ji už jako Hannah Montana - když jsem byla malá. Příjde mi, že se mění podle toho, co zrovna poslouchám. Teď má písničky, které jsou naprosto úžasné, a vůbec nejsou lehké na zazpívání. Jak už řekla Jerry, v Live videos je víc než úspěšná, a to hodně víc, zpívá líp než v originálech. Pořád v ní vidím tu holku, co na koncerte vzala holčičku s rakovinou na pódium, ale přesto má svůj styl a nestydí se za něj. Mrzí mě to s těmi vlasy, ale říkejte si co chcete, sluší jí to i teď a k tomu co dělá se to hodí víc, než její krásné kudrnaté dlouhé vlasy.

Negativa
Myslím, že to už ale pořád "trochu" přehání. Měla by se chovat už víc dospěle, a klidně ať má tyhle songy, ale nemusela by v nich dělat tyhle věci. Příjde mi, že se za každou cenu snaží smazat minulost, kdy natáčela seriály na Disney Channel (Jetix v té době) a zpívala Best of both Worlds. Na druhou stranu chápu, že jí Liam ublížil, takže je to možná jedna z těch příčin. Myslím, že bych ráda věděla, jestli někdy dospěje nebo má nějaký cíl, krom toho se znemožnit na pódiu před všemi slavnými lidmi.

Závěr
Miley mám ráda i teď i když se trochu děsím co ještě příjde za videa, myslím, že příjde k rozumu, ne každý přece musí být v životě pořád poslušný ne? :DD Navíc už obdržela několik ocenění od Vevo apod. Zkrátka a dobře - je zpěvačka - zpívat umí skvěle a pozornost upoutává taky dobře, i když možná někomu příjde, že by to mohla zkusit i jiným způsobem J. Pořád v ní vidím i tu starou Miley, a ta nová, se mi líbí taky, takže s tím nemám problém.

Přidávám sem ještě jednu písničku na závěr, co jsem vždycky nejvíc milovala :333DO KOMENTÁŘŮ PROSÍM NAPIŠTE VAŠE NÁZORY NA NAŠE ZHODNOCENÍ A NA MILEY CYRUS :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Taffy Taffy | Web | 5. listopadu 2013 v 18:47 | Reagovat

To její vystupování poslední dobou se mi taky nelíbí. Ono odsaď podsaď. Každopádně když jí to vyhovuje... Ale písničky má krásně (hlavně Wrecking Ball ♥) a je to kočka :)

2 Rebecca Rebecca | Web | 5. listopadu 2013 v 19:56 | Reagovat

[1]: Přesně! :33

3 Jerry Jerry | Web | 5. listopadu 2013 v 21:10 | Reagovat

[1]: Taky si myslím!!! :33

4 Ko Ky Ko Ky | Web | 6. listopadu 2013 v 6:58 | Reagovat

písničky jednoznačně má pěkné,ale to vystupování se mi nelíbí vůbec

5 HobertSpeak HobertSpeak | E-mail | Web | 9. května 2018 v 1:58 | Reagovat

q http://mkbs.net/pharmacy/# buy medication without an rx cheap

6 WilmerPhelt WilmerPhelt | E-mail | Web | 17. května 2018 v 20:00 | Reagovat

h http://mkbs.net/propecia/# cheap drugs

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama